Nezařaditelné,  TITULKA

Below The Belt Grooming -kosmetika pro podpalubí

Neexistuje ani jeden přípravek určený pro pánský rozkrok?

Je tu! Below The Belt Grooming

Není to tak dávno, co jsem zde psal o kvalitních a v našich končinách ne tak známých kosmetických přípravcích pro chlapy jako třeba Proraso, Dandy, Be.Viro atd. Ano, trh se mění, rozšiřuje, a dnes už nejsme naštěstí odkázáni jen na nějaké, alkoholem obohacené, přípravky, které si matláme na držtičky po holení, na vousy, vlasy atd. Nabízí se tu produkty renomovaných firem, které můžeme bez problémů zařadit do třídy top. Italských, Britských ale i domácích, z Česka (Be.Viro) Zkrátka: kosmetika pro pravé chlapy. A pak je tu Below The Belt Grooming!

Jdeme dolů

Svého času si v jedné britské kosmetické firmě uvědomili, že mezi tou spoustou všemožné pánské kosmetiky neexistuje ani jeden přípravek určený pro pánský rozkrok. V průzkumu se pak zjistila hrozná věc: mnozí muži to řešili pomocí klasických deodorantů či nepříliš praktických pudrů, někdy dokonce dětských!

A tak stáhneme kalhoty, trenýrky, slipy, boxerky… a podíváme se do rozkroku, třísel a na pytlíka. Zkrátka, jak se píše v jedné reklamě: koukneme se na mužské podpalubí. No, řekněte sami – a přiznejte si: jak se o toto choulostivé místo staráte!? Že to není třeba? Že je to hlavně věc ženských a jejich mušliček? Myslíte, že mužské podpalubí netrpí? Po celodenním sezení v autě nebo na kancelářské židli? Nebo při sportovních aktivitách kde nemohu nevypíchnout třeba cyklistiku, kterážto disciplína se sedlem v hlavní roli doslova i několik hodin destruuje náš rozkrok. Nikdy jste netrpěli svěděním, zapařením či opruzeninami? A, že stačí jen sprchový gel a voda?

A ono něco jiného existuje?

Ano, tou výše zmiňovanou britskou firmou je Below The Belt Grooming. Připravila pro nás celou řadu podpásových gelů, antirespirantů či lubrikantů. Vše je dermatologicky testované, výrobky neobsahují pudr ani alkohol a příjemně – a nevtíravě – voní.

Zkušenost

Přípravek Below The Belt Grooming používám víc jak měsíc a nemohu si ho vynachválit. Ráno stačí kapka gelu velikosti hrášku, pořádně rozetřít v podpalubí – díky skvělé viskozitě to jde snadno. Pár vteřin počkat až se gel vstřebá – a máte vystaráno! Celý den máte podpalubí v suchu! Pochopitelně, pokud se nebudete nacházet v nějakých extrémních situacích – vedro, vlhko nebo výrazná tělesná aktivita… Určitě pak není problém znova gel aplikovat.

Speciál pro cyklisty

Tím je skvělé mazání Morgan Blue Soft Chamois Cream. Ochranný krém je určený pro všechny druhy sportu, kde dochází k podráždění kůže v podobě zapařování, odřenin atd. Já osobně vidím hlavně využití opět při cyklistice. Zde dochází k dlouhodobému kontaktu zadnice se sedlem – skrze kalhoty s vystýlkou. Ne každý zvolil správnou velikost, „buchta“ v nekvalitních kraťácích se může různě posunovat a když k tomu připočteme třeba teplé a vlhké počasí, je zaděláno na poškození kůže, které speciálně v tříslech bývá tak bolestivé, že může jedince vyřadit i z několika dalších cyklo výjezdů.

Platí zde to samé jako v případě Below The Belt Grooming. Před jízdou nanést dostatečné množství do třísel a vmasírovat do kůže. Opět z vlastní zkušenosti mohu říct, že to funguje. Ale stejně nejdůležitější je – koupit si opravdu kvalitní kraťáky! Na nich nešetřit! A dokonce jsem viděl, že si někteří tohle “mazání” patlají přímo na vystýlku…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!